Zorganizuj swoje wymarzone przyjęcie
w Osadzie.

Otwarta, klimatyczna przestrzeń w części parterowej domu to ponad 110m2 sali, dodatkowo przestronna, w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka.

Do dyspozycji gości pozostaje jeszcze taras (60m2), na który dostaniemy się krętymi, zewnętrznymi schodami oraz podest wokół domu (150m2), który można dowolnie zaaranżować.

Taras może być strefą chillout dla Gości szukających wytchnienia lub - w przypadku przyjęcia plenerowego - kulminacyjnym miejscem dla DJ-a. Altana natomiast to świetne miejsce na tematyczny bufet z grillem lub stację live cooking.

110m2

przestrzeń otwarta

60m2

taras koktailowy na piętrze

150m2

podest wokół domu

Na piętrze dysponujemy trzema pokojami gościnnymi z podwójnymi, wygodnymi łóżkami, dodatkowo jeden z nich posiada antresolę sypialną dla kolejnych dwóch osób. Przy większej ilości gości sprawdzi się rozkładana kanapa na parterze i dwa jednoosobowe łóżka hotelowe. Naszym gościom zapewniamy pościel.

W domu znajdziemy trzy łazienki, dwie przy pokojach na piętrze i jedną na parterze. Wszystkie wyposażone są w prysznice i ręczniki dla gości.

W domu znajdziemy trzy łazienki, dwie przy pokojach na piętrze i jedną na parterze. Wszystkie wyposażone są w prysznice i ręczniki dla gości.

W Osadzie Gutów funkcjonuje spora, w pełni wyposażona kuchnia (piec konwekcyjny, lodówka, kostkarka, zmywarka, ekspres do kawy, zastawa stołowa, sprzęt gastronomiczny).

Na Państwa życzenie możemy zapełnić lodówkę wybranymi daniami, a nawet przygotować bufet (zimny, ciepły i słodki) dla większej liczby gości.

Osada Gutów na przyjęcia

Godzina jazdy
z Warszawy

nagłośnienie wewnątrz
i na zewnątrz

W pełni wyposażona kuchnia

taras koktailowy
(60m2)

basen
na kameralne przyjęcia

ceremonie
w plenerze

Kominek opalany drewnem

Wypoczynkowa altana
z grillem

150 m2 podestu dodatkowej przestrzeni

Współpraca z firmą cateringową

Zadzwoń, uzgodnimy termin i warunki

+48 602 600 680