Marzysz o świętym spokoju
i odrobinie prywatności?

W końcu możesz wypocząć. Ale gdzie, skoro na polskich plażach szpilki nie wciśniesz, w górach tłok, gwar i wszechobecne stragany z pamiątkami. A Ty wraz z rodziną i/lub przyjaciółmi chcesz choć przez chwilę zapomnieć o miejskim zgiełku, korkach, kolejkach i goniących terminach.

Zapraszamy cię serdecznie do Osady Gutów! Mamy wszystko, czego Ci trzeba. Na rozległej, ogrodzonej przestrzeni czeka na Ciebie i Twoich najbliższych przestronny dom pod wynajem, w którym wygodnie wypocznie 8 osób.

Dom z zewnątrz wykończyliśmy naturalnym drewnem aby korespondował ze ścianą lasu ciągnącego się tuż za ogrodzeniem. Wnętrza urządziliśmy w skandynawskim, prostym stylu czerpiąc garściami z filozofii hygge.

Na piętrze dysponujemy trzema przytulnymi pokojami gościnnymi z podwójnymi, wygodnymi łóżkami, dodatkowo jeden z nich posiada antresolę sypialną dla kolejnych dwóch osób.
Naszym gościom zapewniamy pościel oraz ręczniki.

W domu znajdziemy trzy łazienki, dwie przy pokojach na piętrze i jedną na parterze. Wszystkie wyposażone są w prysznice i ręczniki dla gości.

W części dziennej masz do dyspozycji stół do billarda, basen z podgrzewaną wodą i kominek. W obszernej, profesjonalnej kuchni przygotujesz posiłki, które wraz z rodziną i przyjaciółmi możesz zjeść na świeżym powietrzu lub przy wielkim, dwunastoosobowym stole.

Taras sprzyja całodziennemu leniuchowaniu, jest też idealny na wieczornego drinka. Przy domu zbudowaliśmy przestronną altanę z grillem dla amatorów zabawy w ciepłe, letnie wieczory.

Urlop w Osadzie

Godzina jazdy
z Warszawy

Projektor
z ekranem

Trzy łazienki
z prysznicami

Basen w części dziennej

Wypoczynkowa altana
z grillem

Drewniana, zewnętrzna sauna

WiFi

Miejce przyjazne psom

taras chilloutowy na piętrze

Stół do gry
w billard

Kominek

boisko

Plac zabaw

Od 8 do 12 miejsc
do spania

Przestronna wiata
z grillem